SME RODINNÁ FIRMA S CITOM PRE ELEKTRONIKU

Pre elektroniku máme slabosť už od detstva. Keď sa v 90. rokoch naskytla príležitosť začať podnikať, naša voľba bola jasná. To viedlo k založeniu spoločnosti ELLEX s.r.o., ktorá dnes zastupuje niekoľko úspešných obchodov s elektronikou. Cieľom nášho podnikania však nie je predaj, ale spokojný zákazník.

KAMENNÝ OBCHOD A E-SHOP

Vždy sme si želali byť obchodom, do ktorého sa ľudia budú radi vracať s úsmevom. Dnes môžeme s hrdosťou povedať, že sa nám to skutočne podarilo. Práve náš prozákaznícky prístup, odborné znalosti a priateľská atmosféra v našom tíme sa odrážajú v našom podnikaní. Od začiatku sme sa vydali jedinou cestou - spokojný zákazník nie je len fráza, ale cieľ našej profesie. Preto má ELLEX silné základy, z ktorých ťažíme my aj naši zákazníci. A sme presvedčení, že to tak bude aj v nasledujúcich rokoch.

SO SPOLOČNOSŤOU LG OD ROKU 2003

Výrobky LG predávame od vstupu tejto značky na český trh. Spoločnosť LG nás od začiatku svojej existencie neprestáva baviť. Je svetovým lídrom a veľkým technologickým inovátorom vo svojej oblasti. V roku 2010 získala značka prestížne ocenenie EISA, ktoré sa udeľuje výrobkom v kategórii cena/výkon.

Sme veľmi hrdí na to, že sa ako jediní v južných Čechách môžeme pýšiť titulom - oficiálna predajňa značky LG.

to sme my